TEŠÍME SA NA ŠKOLSKÝ ROK 2018/2019

IMG_3152

Milí rodičia, naši zlatí Meduškári ♥

Po lete, kedy sme si naozaj užili množstvo slniečka a veru aj voľné dníčky, sa opäť naplno rozbehne  nový školský rok, v  ktorom určite nájdeme priestor na hry, zábavu, tanec, spievanie, počítanie, športovanie ale aj na učenie a získavanie nových poznatkov a zručností.

Veríme, že sa naň tešíte spoločne s celou Medušku, pretože aj tento školský rok bude výnimočný!

Športovanie nás baví a tak ani tento školský rok nebude chýbať plávanie, korčuľovanie, tenis, aikido, florbal a už teraz sa tešíme na našu Medziškôlkársku olympiádu KIDS CHALLENGE, kde si opäť zmeriame sily s našimi kamošmi zo Slimáčika z Trenčína, Hviezdičiek z Bratislavy a Slniečok zo Skalice.

Náš saunový svet nás opäť privíta svojim príjemným teplom a vôňou a my aj vďaka saunovaniu budeme otužovať naše telíčka, inhalovať , zlepšovať imunitu a to aj vybehnutím zo sauny priamo do našej záhrady. Naše zdravie nám ani v tomto roku nebude ľahostajné.

K Meduške neodmysliteľne patrí aj zdravá strava z našej vlastnej kuchyne, pripravená z lokálnych surovín a prispôsobená potrebám vašich-našich detí.

Trieda Lienočiek sa koncom augusta zmenila na nepoznanie…začíname totiž s uplatňovaním prvkov pedagogiky Márie Montessori, ktorá je známa nielen úžasnou prácou v oblasti výchovy a vzdelávania,  ale najmä jej nadčasovými prístupmi k deťom.  Podobne ako jej víziou, aj tou našou je vychovávať deti spokojné, slobodné a schopné prevziať zodpovednosť samé za seba.

Motýliky aj Včielky sa určite tešia na svojich kamarátov, s ktorými sa podelia o zážitky z prázdnin.

A všetci sa tešíme na naše nové malé Lienočky, ktoré sú určite plné zvedavosti. Dúfame, že sa u nás rýchlo udomácnia.

Veríme, že Meduška sa aj v tomto školskom roku stane pre Vás všetkých sladkým domovom :-)

Tešíme sa na Vás 3. septembra

S láskou, tím Medušky

Žiadne komentáre

Komentáre sú uzatvorené.