SEPTEMBROVÉ TEKVIČKOBRANIE A KOLAUDÁCIA SAUNOVÉHO SVETA PRE DETI

Tento ročník tekvičkobrania bol skutočne výnimočne kvalitný. Tradične netradičné tvorivé dielničky – TEKVIČKOBRANIE, sa niesli v príjemnej, ako aj slávnostnej atmosfére.

Okrem tvorivých aktivít si totiž Ivetka s Dankou (zakladateľky Medušky), pripravili pre rodičov a priateľov Medušky veľké prekvapenie, o ktorom sa už dlho „šuškalo“… Po veľkom vynaloženom úsilí a snahe  sa SMŠ Meduške podarilo dokončiť Saunový svet a tak ho spolu slávnostne mohli otvoriť a pokrstiť!  Na veľmi milom podujatí tak vznikol priestor na poďakovanie všetkým, ktorí na tomto skvelom výsledku participovali – finančne, nefinančne, ako aj samotným realizátorom saunového sveta. V slávnostnom príhovore sa Danka Hirnerová všetkým poďakovala: „Deti sú pre nás tým najdôležitejším na svete – sú naša budúcnosť a zvlášť v detskom veku sú veľmi krehké, ovplyvniteľné a zraniteľné. My v Meduške chceme, aby boli zdravé a šťastné!“

Vďaka úplne novému saunovému svetu Meduška poskytne deťom priestor na utuženie imunitného systému práve v období prichádzajúceho jesenného počasia. SMŠ Meduška tak dokazuje, že je leadrom v predškolskom vzdelávaní nielen v Trnave, ale v celom kraji, ako aj leadrom zdravých materských škôl, s množstvom pohybových aktivít.

Po slávnostnom príhovore sa všetci kreatívne „vybláznili“ a vytvorili skutočne nádherné výtvory z tekvičiek, pobudli na záhrade a ochutnali fantastické dobroty.

Počas celého tvorivého popoludnia a večera si mohli rodičia priestory saunového sveta obzrieť. I keď väčšina prejavila záujem o osobné odskúšanie, toto zariadenie bude určené len detským návštevníkom.

dsc_0154dsc_0380dsc_0269dsc_0378dsc_0267dsc_0233dsc_0218dsc_0180dsc_0471

Tešíme sa na ďalšie dobré správy z Medušky.

Žiadne komentáre

Komentáre sú uzatvorené.